20 sep Kinderbrillen en oogmeting
Bij de orthoptist en optometrist voor kinderoogmetingen.
Om de ogen van uw kind te laten opmeten kunt u naar een oogarts in het ziekenhuis of naar een orthoptist of optometrist. Gezien de lange wachttijden bij ziekenhuizen, worden kinderen met visusklachten eerst naar een orthoptist of optometrist verwezen. Indien nodig, kan uw kind alsnog doorverwezen worden naar een oogarts.
Wij onderzoeken het gezichtsvermogen, de samenwerking tussen beide ogen en de oogmotoriek. Dit maakt het mogelijk om afwijkingen en de gevolgen daarvan op te sporen, zoals scheelzien, dubbelzien en/of het luie oog. De orthoptist is gespecialiseerd in oogmetingen voor kinderen van alle leeftijden. Vanaf 8 jaar mag uw kind ook gemeten worden door een optometrist.
Bril nodig? Een kinderbril moet licht en oersterk zijn, maar deze moet natuurlijk ook leuk en mooi zijn, en – niet onbelangrijk – moet deze lekker zitten.
In onze collectie hebben wij veel kinderbrillen. Kleurrijke en stoere kindermonturen in verschillende maten en materialen zoals kunststof, metaal en titanium. Wij nemen altijd de tijd voor onze jongste klanten om samen de leukste bril te vinden.
Hieronder een aantal merken uit ons assortiment:
BBig, Easy Eyewear, Etnia, Lookkino, Orangino en Swing.

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.